درباره گروه الرافدین

معرفی گروه

گروه الرافدین، مجموعه‌ای عراقی و ارائه‌دهنده خدمات مدیریت صادرات در منطقه خاورمیانه است. این مجموعه علاوه بر دفتر مرکزی بغداد، در کشورهایی از جمله ایران، افغانستان، سوریه و غیره نیز  دارای دفاتر رسمی است.

گروه الرافدین از سال 2008  با هدف ایجاد شرایط مناسب برای توسعه تجارت و سرمایه‌گذاری در بازارهای هدف با استفاده از روش‌های نوین و به‌کارگیری ابزارهای مناسب، اقدام به ارائه خدماتی در حوزه حمل‌ونقل، حقوقی، توسعه بازار، تبلیغات و غیره کرده‌است و هم‌اکنون با ارائه مجموعه کاملی از خدمات مدیریت صادرات، به عنوان یکی از بزرگترین شرکت‌های خدماتی خاورمیانه شناخته می‌شود.

این مجموعه با تاسیس 5 شرکت تخصصی نصرالرافدین (حمل‌ونقل)، شفق‌الرافدین (حقوق ثبتی)، رفیع‌الصناعه (توسعه بازار)، سورالحدید (تبلیغات) و صحت صنعت رفیع (تولید) در تلاش است تا با شناسایی نیازها، بررسی فرصت‌های توسعه و سرمایه‌گذاری و ارزش آفرینی از طریق ایجاد خدمات تخصصی و متناسب، مسیر صادرات و ورود به بازارهای بین‌المللی را برای شرکت‌های متقاضی هموار سازد.

چشم اندار

گروه الرافدین در تلاش است تا با ارائه زنجیره‌ای متصل از خدمات مدیریت صادرات، به بزرگترین مجموعه ارائه‌دهنده خدمات مدیریت صادرات در منطقه خاورمیانه تبدیل شود.

ماموریت

گروه الرافدین ماموریت خود را ارائه زنجیره‌ای از خدمات تخصصی و باکیفیت، با قیمت مناسب و متناسب با نیازهای گوناگون مشتریان می‌داند. این مجموعه مصمم است تا با ارائه سبد خدماتی متنوع، شرکت‌های بیشتری را به سمت توسعه صادرات سوق دهد و نه تنها به عنوان بازوی کمکی وارد عمل شود بلکه مشوق شرکت‌ها برای گسترش تجارتشان نیز باشد.

منشور اخلاقی

کشورهای حوزه فعالیت

سوریه

قطر

عراق

پاکستان

لبنان

ترکیه

عمان

امارات

افغانستان

سفر مشتری

درخواست خدمت
شناخت فعالیت و توانمندی مشتری
معرفی الرافدین
معرفی خدمات گروه الرافدین و فعالیت‌های آن
نیازسنجی
شناخت خواسته‌ها و نیازهای مشتری
پیشنهاد اولیه
ارائه راهکار و خدمات مرتبط
مذاکره و جمع‌بندی
مذاکره، بررسی خدمات و راهکارهای پیشنهادی
اجرا و پیاده‌سازی
عملیاتی کردن توافقات صورت گرفته